Yazdır

Bu sitenin kuruluş amacı hakkında çok şey söylenilebilir; Ama kısaca, İstanbul Muay Thai olarak bizler, bilginin paylaştıkça var olup güçleneceğine inandık ve bu felsefe ile yola çıktık. 20 yılı aşkın süredir devam eden Muay Thai yolculuğunda tecrübe ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.

İnandığımız Muay Thai öğretisi yolunda , sınırlı imkanımızla hazırlamış olduğumuz Muay Thai teknik videolarını sitemizde "Teknikler" bölümünde sizlerle paylaştık. Videolar sayesinde en etkili eğitim sistemi olan görsel öğretimi destekleyerek, Türkiye adına bir ilki gerçekleştirmenin de gururunu yaşıyoruz.

Sitemizi hayata geçirirken, Türkiye'mizin değişik yerlerinde Muay Thai sporunu istedikleri düzeyde yapma imkanı bulamayan dostlarımızın , ihtiyaç duyduklarında sığınacakları bir kale olması hedeflenmiştir. Muay Thai sporu ve felsefesi hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, sitedeki iletişim bilgilerinden Ediz Aydın'a ulaşabilecektir.

Bu siteyi hazırlamama vesile ve bana destek olan değerli yol arkadaşlarım, dostlarım ve öğrencilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .

21 sene önce tanıştığım Muay Thai öğretisinin bana manevi yönden tarifsiz nicelikte kazandırmış olduğu değerlere istinaden, bir zerre de olsa bu siteyi yaparak Muay Thai'ye ve Thai halkına sonsuz olan borcumu ödemiş olmanın huzurunu yaşıyorum.

Ediz AYDIN

Tanıtım videosu için logoya tıklayınız:

Tanıtım